WITAJ,

Nazywam się Grzegorz Marciniak. Zajmuję się marketingiem online i wierzę w to, że można wdrażać skuteczne rozwiązania w każdych warunkach. Mogę godzinami rozmawiać na tematy związane z promocją w internecie. Jeśli masz ochotę na taką pogawędkę, to zapraszam do kontaktu.  

Bardzo bliska jest mi koncepcja rozwoju w modelu T-shaped marketer. Co to oznacza? Każdego dnia koncentruję się na poszerzaniu wiedzy z wielu dziedzin marketingu. Wszystko po to, aby mieć jak najszerszą perspektywę i zakres narzędzi, którymi potrafię się posługiwać. I jak najlepiej rozumieć zachowania konsumentów.

Wierzę w to, że trzeba nieprzerwanie poszerzać zakres swojej wiedzy. Szczególnie w takiej dziedzinie, jak marketing online. Z przyjemnością tą wiedzą zamierzam się dzielić na swoim blogu.

o mnie grzegorz marciniak

Chcesz porozmawiać?

Moja publikacja

bank spółdzielczy online marketing


Na początku 2020 roku we współpracy z Bankowym Ośrodkiem Doradztwa i Edukacji wydałem publikację pod tytułem: Social media w banku spółdzielczym. Jak prowadzić komunikację i pozyskiwać klientów?

Jest to publikacja przeznaczona przede wszystkim dla osób, które prowadzą działania marketingowe w swoich bankach spółdzielczych. 

BODiE jest firmą, która świadczy usługi szkoleniowe dla banków spółdzielczych zrzeszonych w Spółdzielczej Grupie Bankowej. Ponadto bardzo mocno stawia na wysokiej jakości publikacje.

Dla mnie osobiście był to bardzo ciekawy projekt, w którym starałem się przekazać jak najwięcej wartości dla środowiska banków spółdzielczych. Wierzę, że wdrożenie rozwiązań zawartych w mojej publikacji pomogło w implementacji wielu rozwiązań z zakresu marketingu online.